Even voorstellen

Directie / Secretariaat / Conciërge / Intern Begeleider / Beleid en kwaliteit

Bas Otten – directeur

bas.otten@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag.
Bas is aanwezig op locatie Centrum: dinsdag en vrijdag de hele dag en woensdagochtend.
en op locatie Luchen: maandag en donderdag de hele dag en woensdagmiddag.

Esther Goedhart – Administratie

esther.goedhart@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Esther is aanwezig op locatie Centrum op donderdag en op locatie Luchen op maandag en dinsdag.

Judith Koppens – Intern begeleider groep 1 t/m 4

judith.koppens@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag en vrijdag op locatie Luchen

Saskia Hotterbeekx – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en intern begeleider 5 t/m 8

saskia.hotterbeekx@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en de oneven weken op woensdag

Henrieke Bressers – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en schoolopleider

henrieke.bressers@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Onderbouw

Locatie Centrum

                                               

Annette Kuilder – van Houts – Leerkracht groep 1/2 Kikkers                    Marie-Janne Basemans – onderwijsbegeleider

annette.kuilder@platoo.nl                                                                                marie-janne.basemans@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag                                                     Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Richard Dekker – Leerkracht groep 1/2 Eenden

richard.dekker@platoo.nl

Werkdagen:  maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Locatie Luchen

                                                           

Monica Langemeijer – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestje             Lisa Munsters – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestjes

monica.langemeijer@platoo.nl                                                                               lisa.munsters@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag                                    Werkdagen: maandag

                                         

Henrieke Bressers – Leerkracht groep 1/2 Krekels              Andrea Dodebier – Leerkracht groep 1/2 Krekels

henrieke.bressers@platoo.nl                                                    andrea.dodebier@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag                           Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

                                                     

Lisa Munsters – Leerkracht groep 1/2 Rupsen                                            Stephanie Teepen – Leerkracht groep 1/2 Rupsen –
Specialist hoogbegaafdheid

lisa.munsters@platoo.nl                                                                                  stephanie.teepen@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag en woensdag                                                                Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Ingrid Spanings – Onderwijsassistente groepen 1/2 Centrum en Luchen

ingrid.spanings@platoo.nl

Werkdagen: maandag en vrijdag op locatie Centrum en woensdag en donderdag op locatie Luchen.

Middenbouw

Locatie Centrum

                       

Yvonne Crooijmans – Leerkracht groep 3                                                   Meike Heling – Leerkracht groep 3

yvonne.crooijmans@platoo.nl                                                                      meike.heling@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag en woensdag                                                              Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag.

Lisa van Lierop – leerkracht groep 4

lisa.vanlierop@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

           

Sanne van Otterdijk – leerkracht groep 5                                         Stephanie de Bont – Leerkracht groep 5

sanne.vanotterdijk@platoo.nl                                                           stephanie.debont@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag                                             werkdagen: vrijdag

Locatie Luchen

                                     

Jacqueline van Raaij – Leerkracht groep 3  en onderwijsbegeleider 3/4       Marieke Backx – Leerkracht groep 3

jacqueline.vanraaij@platoo.nl                                                                                marieke.backx@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag (donderdag ambulant).               Werkdagen: woensdag (RT) , donderdag en vrijdag

                                         

Hilke van Keulen – Leerkracht groep 3/4                                                          Vera van de Pas  – leerkracht groep 3/4

hilke.vankeulen@platoo.nl                                                                                    vera.vandepas@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag                                                    Werkdagen: donderdag en vrijdag.
dinsdag ochtend en woensdag RT

                                       

Stephanie de Bont – Leerkracht groep 4                                                                    Simone van den Tol – Eggen – leerkracht groep 4

stephanie.debont@platoo.nl                                                                                        simone.vandentol@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag (ICT)                                                  Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Stefan Swinkels – Leerkracht groep 5

stefan.swinkels@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bovenbouw

Locatie Centrum

                                                                                   

Robert Moors – Leerkracht groep 6 en onderwijsbegeleider 5/6                                        Bieb Perduijn – leerkracht groep 6

robert.moors@platoo.nl                                                                                                      bieb.perduijn@platoo.nll

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag                                                           Werkdagen: donderdag

Alex Mandouraris – Leerkracht groep 7

alex.mandouraris@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

                       

Maartje van Dijk – Leerkracht groep 8  en onderwijsbegeleider 7/8                       Rianne van de Kemenade – Leerkracht groep 8

maartje.vandijk@platoo.nl                                                                                                rianne.vandekemenade@platoo.nl

Werkdagen: maandag en dinsdag, woensdag (ambulant)                                       Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Locatie Luchen

                                                                       

Katja Kniese – Leerkracht groep 6  – Specialist hoogbegaafdheid                            Bieb Perduijn – Leerkracht groep 6

katja.kniese@platoo.nl                                                                                                       bieb.perduijn@platoo.nl

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag                                                                Werkdagen: dinsdag en woensdag
woensdag (ambulant)

                               

Rens van Bussel – Leerkracht groep 7                                                 Anne Sleegers – Leerkracht groep 7

rens.vanbussel@platoo.nl                                                                     anne.sleegers@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag                                                       Werkdagen: woensdag (ambulant), donderdag en vrijdag

Angelique Klokgieter – Leerkracht groep 8

angelique.klokgieter@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Remedial teaching team

Vera van de Pas

Marie-Janne Basemans

Marieke Backx – Hommel
RT groep 3/4

Jacqueline van Raaij
RT groep 3/4