Even voorstellen

Niet op de foto: Bas, Judith, Meike en Lisa.

Kernteam

Bas Otten – directeur

bas@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag.
Bas is aanwezig op locatie Centrum: maandag en woensdag de hele dag en vrijdagochtend
en op locatie Luchen: dinsdag en donderdag de hele dag en vrijdagmiddag.

Esther Goedhart – Administratie

esther@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Esther is aanwezig op locatie Centrum op maandag en dinsdag en op locatie Luchen op donderdag.

Judith Koppens – Intern begeleider groep 1 t/m 4

judith@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: dinsdag en vrijdag

Robert Moors – Intern begeleider groep 5 t/m 8

robert@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag en dinsdag

Saskia Hotterbeekx – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en intern begeleider

saskia@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en de even weken op woensdag

Henrieke Bressers – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en schoolopleider

henrieke@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag

Onderbouw

Locatie Centrum

     

Marion van Ansem – Leerkracht groep 1/2 Kikkers                                                  Nicole Sliepenbeek – Leerkracht groep 1/2 Kikkers

marion@obs-schrijverke.nl                                                                                            nicole@obs-schrijverke.nl

Werkdagen:  donderdag en vrijdag                                                                               Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

De bezetting bij de kleuters verandert als juf Meike Heling 15 november 2020 terugkomt van zwangerschapsverlof.

                                                                                                 

Richard Dekker – Leerkracht groep 1/2 Eenden                                                                  Marie-Janne Basemans – Leerkracht groep 1/2 Eenden en RT

richard@obs-schrijverke.nl                                                                                                      marie-janne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen:  maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag                                                     Werkdagen: woensdag (dinsdag ambulant voor RT)

De bezetting bij de kleuters verandert als juf Meike Heling 15 november 2020 terugkomt van zwangerschapsverlof.

Locatie Luchen

   

Monica Langemeijer – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestjes                        Vera Kuijpers – Leerkracht groep 1/2 L. en onderwijsbegeleider groep 1/2

monica@obs-schrijverke.nl                                                                                         verakuijpers@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag                                    Werkdagen: vrijdag

Karin van den Assum – Leerkracht groep 1/2 Krekels

karin@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Lisa Koolen – Leerkracht groep 1/2 Rupsen                                                              Vera Kuijpers – Leerkracht groep 1/2 R. en onderwijsbegeleider groep 1/2

lisa@obs-schrijverke.nl                                                                                                 verakuijpers@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag                                                                              Werkdagen: maandag (even weken) (oneven weken ambulant)

Ingrid Spanings – Onderwijsassistente groepen 1/2 Centrum en Luchen

ingrid@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Middenbouw

Locatie Centrum

   

Marie-Janne Basemans – Leerkracht groep 3 Vlinders  en RT                             Andrea Dodebier – Leerkracht groep 3 Vlinders

marie-janne@obs-schrijverke.nl                                                                                 andrea@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag (dinsdag ambulant voor RT)                                               Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Sanne van Otterdijk – leerkracht groep 4 Schildpadden

sanne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

    

Henrieke Bressers – Leerkracht groep 5 Vissen                                                          Stephanie Teepen – Leerkracht groep 5 Vissen

henrieke@obs-schrijverke.nl                                                                                          stephanieteepen@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: dinsdag en woensdag                                                                                 werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Locatie Luchen

   

Jacqueline van Raaij – Leerkracht groep 3 Bijen en onderwijsbegeleider 3/4  Yvonne Crooijmans – Leerkracht groep 3 Bijen

jacqueline@obs-schrijverke.nl                                                                                     yvonne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag (donderdag ambulant).                  Werkdagen: donderdag en vrijdag

Stephanie de Bont – Leerkracht groep 4 Valken

stephanie@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Katja Kniese – Leerkracht groep 5 Spechten                                                        Robert Moors – Leerkracht groep 5 Spechten en onderwijsbegeleider 5-6

katja@obs-schrijverke.nl                                                                                          robert@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag                                                           Werkdagen: donderdag en vrijdag

 

Hilke van Keulen – Leerkracht groep 5 Lijsters            Vera van de Pas – Leerkracht groep 5 Lijsters en RT

hilke@obs-schrijverke.nl                                                   vera@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag               Werkdagen: donderdag en vrijdag  (dinsdag en woensdag ambulant voor RT)

Bovenbouw

Locatie Centrum

Stefan Swinkels – Leerkracht groep 6 Libellen

stefan@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

                       

Maartje van Dijk – Leerkracht groep 7 Salamanders en onderwijsbegeleider 7/8          Rianne van de Kemenade – Leerkracht groep 7 Salamanders

maartje@obs-schrijverke.nl                                                                                                        rianne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag en dinsdag (woensdag ambulant)                                                    Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Angelique Klokgieter – Leerkracht groep 8 Scholeksters

angelique@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anne Sleegers – Leerkracht groep 8 Reigers

anne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Locatie Luchen

Rens van Bussel – Leerkracht groep 6  Uilen

rens@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Lisa van Lierop – Leerkracht groep 7 Zwaluwen

lisavanlierop@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag