Even voorstellen

Niet op de foto: Bas, Judith, Meike en Lisa.

Kernteam

Bas Otten – directeur

bas@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag.

Esther Goedhart – Administratie

esther@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Judith Koppens – Intern begeleider groep 1 t/m 4

judith@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: dinsdag en donderdag.

Robert Moors – Intern begeleider groep 5 t/m 8

robert@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag en dinsdag

Saskia Hotterbeekx – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en intern begeleider

saskia@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en de even weken op woensdag

Henrieke Bressers – Kwaliteit- en beleidsmedewerker

henrieke@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag

Onderbouw

Locatie Centrum

     

Meike Heling – Leerkracht groep 1/2 Kikkers                                                                                      Marion van Ansem – Leerkracht groep 1/2 Kikkers

meike@obs-schrijverke.nl                                                                                                                       marion@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag                                                                       Werkdagen: donderdag

   

Vera Kuijpers – Leerkracht groep 1/2 Eenden                                                                                    Nicole Sliepenbeek – Leerkracht groep 1/2 Eenden

verakuijpers@obs-schrijverke.nl                                                                                                           nicole@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag (ambulant)                                                                     Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag.

Locatie Luchen

   

Monica Langemeijer – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestjes                                                 Marion van Ansem – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestjes

monica@obs-schrijverke.nl                                                                                                                 marion@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag                                                            Werkdagen: vrijdag

Karin van den Assum – Leerkracht groep 1/2 Krekels

karin@obs-schrijverke.nl

Werdagen: maandag t/m vrijdag

Lisa Koolen – Leerkracht groep 1/2 Rupsen

lisa@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ingrid Spanings – Onderwijsassistente groepen 1/2 Centrum en Luchen

ingrid@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Middenbouw

Locatie Centrum

   

Marie-Janne Basemans – Leerkracht groep 3 Vlinders                                                                  Andrea Dodebier – Leerkracht groep 3 Vlinders

marie-janne@obs-schrijverke.nl                                                                                                         andrea@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag  (ambulant)                                                             werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Sanne van Otterdijk – leerkracht groep 4 Schildpadden

sanne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

    

Henrieke Bressers – Leerkrachr groep 5 Vissen                                                                                   Stephanie Teepen – Leerkracht groep 5 Vissen

henrieke@obs-schrijverke.nl                                                                                                                   stephanieteepen@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: dinsdag en woensdag                                                                                                          werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Locatie Luchen

   

Jacqueline van Raaij – Leerkracht groep 3 Bijen                                                                             Yvonne Crooijmans – Leerkracht groep 3 Bijen

jacqueline@obs-schrijverke.nl                                                                                                             yvonne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag (ambulant).                                          Werkdagen: donderdag en vrijdag

Stephanie de Bont – Leerkracht groep 4 Valken

stephanie@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Lisa van Lierop – Leerkracht groep 4 Spechten

lisavanlierop@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

   

Rianne van de Kimmenade – Leerkracht groep 5 Lijsters                                                            Katja Kniese – Leerkracht groep 5 Lijsters

rianne@obs-schrijverke.nl                                                                                                                  katja@obs-schrijverke.nl

Werkdagen:  donderdag, vrijdag                                                                                                        Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Bovenbouw

Locatie Centrum

Rens van Bussel – Leerkracht groep 6 Libellen

rens@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Stefan Swinkels – Leerkracht groep 7 Scholeksters

stefan@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Angelique Klokgieter – Leerkracht groep 8 Salamanders

angelique@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Anne Sleegers – Leerkracht groep 8 Reigers

anne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Locatie Luchen

   

Vera van de Pas – Leerkracht groep 6  Uilen                                                                                        Robert Moors – Leerkracht groep 6 Uilen

vera@obs-schrijverke.nl                                                                                                                           robert@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag                                                                                                               Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

   

Maartje van Dijk – Leerkracht groep 7 Zwaluwen                                                                          Hilke van Keulen – Leerkracht groep 7 Zwaluwen

maartje@obs-schrijverke.nl                                                                                                                hilke@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag (ambulant)                                                                Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag