Even voorstellen

Directie / Secretariaat / Conciërge / Intern Begeleider / Beleid en kwaliteit

Bas Otten – directeur

bas.otten@platoo.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag.
Bas is aanwezig op locatie Centrum: dinsdag en vrijdag de hele dag en woensdagochtend.
en op locatie Luchen: maandag en donderdag de hele dag en woensdagmiddag.

Esther Goedhart – Administratie

esther.goedhart@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Esther is aanwezig op locatie Centrum op donderdag en op locatie Luchen op maandag en dinsdag.

Judith Koppens – Intern begeleider groep 1 t/m 4

judith.koppens@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag en vrijdag op locatie Luchen

Saskia Hotterbeekx – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en intern begeleider 5 t/m 8

saskia.hotterbeekx@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en de oneven weken op woensdag

Henrieke Bressers – Kwaliteit- en beleidsmedewerker en schoolopleider

henrieke.bressers@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Onderbouw

Locatie Centrum

                                               

Annette Kuilder – van Houts – Leerkracht groep 1/2 Kikkers                    Marie-Janne Basemans – onderwijsbegeleider

annette.kuilder@platoo.nl                                                                                marie-janne.basemans@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag                                                     Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

Richard Dekker – Leerkracht groep 1/2 Eenden

richard.dekker@platoo.nl

Werkdagen:  maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Locatie Luchen

                                                           

Monica Langemeijer – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestje                      Lisa Munsters – Leerkracht groep 1/2 Lieveheersbeestjes

monica.langemeijer@platoo.nl                                                                               lisa.munsters@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag                                    Werkdagen: maandag

                                         

Henrieke Bressers – Leerkracht groep 1/2 Krekels              Andrea Dodebier – Leerkracht groep 1/2 Krekels

henrieke.bressers@obs-schrijverke.nl                                   andrea.dodebier@platoo.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag                           Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag

                                                     

Lisa Munsters – Leerkracht groep 1/2 Rupsen                                            Stephanie Teepen – Leerkracht groep 1/2 Rupsen

lisa.munsters@platoo.nl                                                                                  stephanie.teepen@platoo.nl

Werkdagen: dinsdag en woensdag                                                                Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Ingrid Spanings – Onderwijsassistente groepen 1/2 Centrum en Luchen

ingrid.spanings@platoo.nl

Werkdagen: maandag en vrijdag op locatie Centrum en woensdag en donderdag op locatie Luchen.

Middenbouw

Locatie Centrum

                               

Andrea Dodebier – Leerkracht groep 3                                                                Marieke Backx – Hommel

andrea@obs-schrijverke.nl                                                                                    marieke@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag                                                   Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag.

Lisa van Lierop – leerkracht groep 4

lisavanlierop@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Bo Hendriks – leerkracht groep 5

bo@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Locatie Luchen

                                           

Jacqueline van Raaij – Leerkracht groep 3A  en onderwijsbegeleider 3/4          Yvonne Crooijmans – Leerkracht groep 3A

jacqueline@obs-schrijverke.nl                                                                                     yvonne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag (donderdag ambulant).                    Werkdagen: donderdag en vrijdag

                       

Hilke van Keulen – Leerkracht groep 3B                                                                      Meike Heling – Leerkracht groep 3B

hilke@obs-schrijverke.nl                                                                                              meike@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag                                                           Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag.

                                       

Stephanie de Bont – Leerkracht groep 4                                                                            Simone van den Tol – Eggen

stephanie@obs-schrijverke.nl                                                                                             simone@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag                                                 Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

                     

Katja Kniese – Leerkracht groep 5  – Specialist hoogbegaafdheid                            Bieb Perduijn – Leerkracht groep 5

katja@obs-schrijverke.nl                                                                                                  bieb@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdagochtend                          Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag.

Bovenbouw

Locatie Centrum

                                                                                     

Robert Moors – Leerkracht groep 6 en onderwijsbegeleider 5/6                                        Stephanie Teepen – Leerkracht groep 6 –                                                                                                                                                                     Specialist hoogbegaafdheid

robert@obs-schrijverke.nl                                                                                                          stephanieteepen@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag. Vrijdag (ambulant)                                       Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag.

                       

Maartje van Dijk – Leerkracht groep 7  en onderwijsbegeleider 7/8                                 Rianne van de Kemenade – Leerkracht groep 7

maartje@obs-schrijverke.nl                                                                                                        rianne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag en dinsdag (woensdag en donderdag ambulant)                           Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Angelique Klokgieter – Leerkracht groep 8A

angelique@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Vera van de Pas – Leerkracht groep 8B en RT 5 t/m 8

vera@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag en dinsdag

Anne Sleegers – Leerkracht groep 8B

anne@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: dinsdag (om de week), woensdag, donderdag en vrijdag

Locatie Luchen

Rens van Bussel – Leerkracht groep 6A

rens@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Stefan Swinkels – Leerkracht groep 6B

stefan@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Alex Mandouraris – Leerkracht groep 7

alex@obs-schrijverke.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Remedial teaching team

Vera van de Pas

Marie-Janne Basemans

Marieke Backx – Hommel
RT groep 3/4

Jacqueline van Raaij
RT groep 3/4